Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-20/2 "2024-2026 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-40/2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-20/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 124 892,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 81 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 311,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 280,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 35 474,1 мың теңге;
2) шығындар - 139 918,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-15 026,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 15 026,5 мың теңге.
2024 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 35 474,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
6. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 51 858,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8 907,3 мың теңге;
трансферттер түсімі - 42 950,9 мың теңге;
2) шығындар - 56 876,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 5 018,2 ) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 018,2 мың теңге.
2024 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 17 624,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 25 326,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8С-20/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2024-2026 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2024 года № 8С-40/2
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8С-20/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Державинск на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 124 892,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 81 827,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7 280,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 35 474,1 тысячи тенге;
2) затраты - 139 918,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-15 026,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 15 026,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 35 474,1 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 51 858,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8 907,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 42 950,9 тысяч тенге;
2) затраты - 56 876,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 5 018,2 ) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 018,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 624,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 25 326,9 тысяч тенге.