Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 1/24 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5 - тармағының 3) - тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Қорғалжын ауданы ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімінің "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің және "Қорғалжын ауданы жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен 30 пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 10 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев

Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2024 года № 1/24
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр обучения языкам" и коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр Коргалжынского района" отдела внутренней политики и развития языков Коргалжынского района, финансируемых из местного бюджета, в размере 30 процентов в порядке и на условиях, определенных акиматом Коргалжынского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 10 сентября 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев