Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 3/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 2/26 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 3/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 496,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 320,3 мың теңге;
2) шығындар – 32 644,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-147,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 147,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 3/12 "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2024 года № 2/26
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 3/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –32 496,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 320,3 тысяч тенге;
2) затраты – 32 644,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-147,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 147,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

76,0
"Парус -Каз Бюджет" (Бухгалтерлік есеп ХҚЕС. Жалақыны есептеу) бағдарламалық өнімін орнату және сүйемелдеу
697,7
Мемлекеттік мұрағаттардың негізде ақылы көрсететін қызметтері (Архивтік құжаттарды ұйымдастыру)
311,2
Ұялы ауылындағы көктемгі қар суының алдын алуға және су ағарларды тазалау бойынша санитариялық қызметі
305,7
Ұялы ауылындағы өзен жағалауының әлсіреген жерлерін нығайту бойынша санитариялық қызметі
499,9
Жантеке ауылынан тыс жерлерге қарды шығару бойынша санитариялық қызметі
200,5

76,0
Установка и обслуживание программного продукта "Парус -Каз Бюджет" (Бухгалтерский учет МСФО. Расчет заработной платы)
697,7
Услуги, оказываемые государственными архивами на платной основе (Упорядочение архивных документов)
311,2
Услуги санитарии по предотвращению весеннего паводка и очистке водотоков в селе Уялы
305,7
Услуги санитарии по укреплению ослабленных участков обвалования берегов реки в селе Уялы
499,9
Услуги санитарии по вывозу снега за пределы села Жантеке
200,5