Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 5/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 7/26 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 5/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 720,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 315,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 405,0 мың теңге;
2) шығындар – 137 172,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -7 451,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 451,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 5/12 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2024 года № 7/26
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 5/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –129 720,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 315,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –74 405,0 тысяч тенге;
2) затраты – 137 172,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-7 451,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 451,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата

2 174,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
3 748,2
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Қорғалжын ауылдық округіне білім беру ұйымдарын қауыпсіз жол инфрақұрылымымен қамтамасыз ету үшін
227,4
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылы Казыбек Би көшесі 0-1.0 шқ, М. Жұмабаев көшесі 0-2.15 шқ, М. Горький көшесі 0-1.46 шқ, Ә. Жангельдин көшесі 0.4-1.46 шқ, Абай ауылы Абай көшесі 0-0,8 шқ, жолдарын орташа жөндеу
29 021,0
Қорғалжын ауылдық округіне автокөлік жолдарына көлденең жол таңбаларын және жаяу өтпе өткелдерін таңбалау жұмыстарына
1 527,4

2 174,0
Бонусы административным государственным служащим
3 748,2
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
В Коргалжынском сельском округе для обеспечения безопасной дорожной инфраструктуры образовательных организации
227,4
Средний ремонт дорог ул. Казыбек би 0-1.0 км, ул. М. Жумабаева 0-2.15 км, ул. М. Горький 0-1.46 км, ул. А.Жангельдина 0.4-1.46 км в селе Коргалжын, ул. Абая 0-0,8 км в селе Абай Коргалжынского района Акмолинской области
29 021,0
Работы по разметке автомобильных дорог и пешеходных переходов в селе Коргалжын
1 527,4