2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 067,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 629,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 055,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -988,9) мың теңге;

О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 8/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –26 067,0тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –22 629,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 055,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-988,9) тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –988,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 20.05.2025 № 9/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 19 621,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4- қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 988,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20.05.2025 № 9/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Майшукырского сельского округа на 2025 год предусмотрена субвенция из бюджета района в сумме 19 621,0 тысяч тенге.
3. Учесть целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в составе поступлений бюджета сельского округа на 2025 год согласно приложению 4.

3 008,0
Майшұқыр
ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 185,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
35,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
788,0

3 008,0
Аппарат акима Майшукырского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
2 185,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
35,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
788,0