Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 16/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/2 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 287 643,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 922 798,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 989,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 324,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 298 531,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 577 281,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 438,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 23 825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 386,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 293 076,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293 076,5 мың теңге.
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8/2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2024 года № 16/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 287 643,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 922 798,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 989,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 324,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 298 531,5 тысяча тенге;
2) затраты – 3 577 281,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 438,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 386,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 293 076,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293 076,5 тысяч тенге.
приложение 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

3 577 281,0
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
681 005,6
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42 942,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 222,6
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
719,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
198 729,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
198 729,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
82 278,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 264,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
936,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 073,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
30 005,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
357 055,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 241,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
143 484,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
172 330,0
02
Қорғаныс
27 848,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 848,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 262,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20 221,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
364,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 743,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 743,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 743,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
223 260,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 260,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3 577 281,0
01
Государственные услуги общего характера
681 005,6
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42 942,2
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
42 222,6
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
719,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
198 729,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
198 729,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
82 278,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47 264,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
936,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 073,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
30 005,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
357 055,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
41 241,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
143 484,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
172 330,0
02
Оборона
27 848,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 848,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 262,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20 221,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
364,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 743,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 743,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 743,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
223 260,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 260,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

39 016,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34 169,5
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
26 352,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52 784,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
489,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
375,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 897,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
39 523,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 471,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 180,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
607 721,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
420 599,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 550,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
177 492,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
234 557,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
187 121,7
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) комуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
186 138,7
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
388,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
588 661,7
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
47 024,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 274,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 025,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

39 016,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34 169,5
005
Государственная адресная социальная помощь
26 352,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52 784,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
489,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
375,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 897,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
39 523,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан
5 471,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 180,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
607 721,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
420 599,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 550,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
177 492,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
234 557,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
187 121,7
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
186 138,7
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
388,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
588 661,7
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
47 024,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31 274,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 025,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

541 340,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 832,5
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
333 756,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
67 029,5
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
11 825,3
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
58 660,6
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 154,3
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
18 334,5
015
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
13 375,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 372,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
297,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
297,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 461,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 818,5
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11 818,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26 028,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
26 028,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
42 614,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 614,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59 776,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
59 776,2
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 357,5
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 418,7
12
Көлік және коммуникация
408 400,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
408 400,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24 047,9
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
384 352,3
13
Басқалар

541 340,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
25 832,5
003
Поддержка культурно-досуговой работы
333 756,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
67 029,5
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
11 825,3
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
58 660,6
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 154,3
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
18 334,5
015
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
13 375,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 372,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
297,0
008
Развитие объектов спорта
297,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 461,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 818,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 818,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26 028,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
26 028,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
42 614,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
42 614,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59 776,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59 776,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
38 357,5
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 418,7
12
Транспорт и коммуникации
408 400,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
408 400,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24 047,9
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
384 352,3
13
Прочие

№ 8/2 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
432 566,0
Нысаналы ағымдағы тарснферттер
8 741,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 471,0
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
5 471,0
"Spina bifida" диагнозы бар мүгедек адамдарды бір рет қолдануға арналған майланған катетерлермен қамтамасыз етуге
1 189,0
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға

№ 8/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
432 566,0
Целевые текущие трансферты
8 741,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 471,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан, в том числе:
5 471,0
на обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida"
1 189,0
на увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами

1 163 339,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
972 866,8
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
100 547,7
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
34 169,5
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке, оның ішінде:
5 539,6
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы көмекке
4 801,0
басқа мемлекеттердің аумағындаевых қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
424,6
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
277,0
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
37,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
21 388,2
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
23 335,0
Су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету шығындарын өтеуге
16 115,4
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобильдік жолдар және тұрғын үй инспекциясы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
812 139,4
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
151 752,5
Сандықтау-Су ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
125 465,5
0-18 км аудандық маңызы бар KC-SN-1 "Новоникольское ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге
379 921,4
Балкашино ауылындағы қазандықтарды, қазандық жабдықтарын және жылу желілерін ағымдағы жөндеуге
155 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
60 179,7
Балкашино ауылындағы жер үсті және жерасты коммуникацияларын түгендеуге

1 163 339,5
Целевые текущие трансферты
972 866,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100 547,7
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
34 169,5
На социальную помощь отдельным категориям граждан, в том числе:
5 539,6
на единовременную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
4 801,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
424,6
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС
277,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
37,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
21 388,2
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
23 335,0
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 115,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
812 139,4
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сандыктау
151 752,5
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Сандыктау - Су"
125 465,5
На средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-SN-1 "Подъезд к селу Новоникольское" км 0-18
379 921,4
На теущий ремонт котлов, котельного оборудования и тепловых сетей в селе Балкашино
155 000,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
60 179,7
На инвентаризацию надземных и подземных коммуникаций в селе Балкашино

1 562,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
5 043,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 889,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 154,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
151 752,5
оның ішінде:
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
151 752,5
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
151 752,5
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
10,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
70,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0

1 562,0
Широковский сельский округ, в том числе:
5 043,0
на текущее содержание аппарата
1 889,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 154,0
За счет средств областного бюджета, всего
151 752,5
в том числе:
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
151 752,5
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сандыктау
151 752,5
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе;
Балкашинский сельский округ, в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
72,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
80,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
69,0
Каменский сельский округ, в том числе:
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
63,0
Лесной сельский округ, в том числе:
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
60,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
70,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
58,0
Широковский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета
69,0