Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 "2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 16/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 303,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 99 971,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 385,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 418,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 528,5 мың теңге;
2) шығындар – 144 754,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 450,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 450,8 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2024–2026 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 166,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 473,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 693,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 791,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 624,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 624,1 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
4. 2024–2026 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 143,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 260 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 386,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8/3 " О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2024 года № 16/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8/3, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 303,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 99 971,9 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 385,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 418,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 528,5 тысяч тенге;
2) затраты – 144 754,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 450,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 450,8 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 166,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 473,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 693,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26 791,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 624,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 624,1 тысячи тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 143,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 497,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 260,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 386,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 32 878,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735,9 мың теңге.
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
10. 2024–2026 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 386,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 013,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 827,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 029,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 643,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 643,2 мың теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
12. 2024–2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 994,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 526,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 613,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 784,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 884,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 890,2 мың теңге.
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
14. 2024–2026 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 979,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 057,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 170,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 751,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 372,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 393,2 мың теңге;

2) затраты – 32 878,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735,9 тысяч тенге.
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 386,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 013,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 827,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 029,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 643,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 643,2 тысячи тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 994,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 526,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 613,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 784,0 тысячи тенге;
2) затраты – 36 884,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 890,2 тысяч тенге.
пункт 14 изложить в новой редакции:
14. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 979,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 057,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 751,0 тысяча тенге;
2) затраты – 40 372,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 393,2 тысячи тенге;

3 384,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
1 879,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 879,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
2 477,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 477,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
1 502,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 502,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
2 946,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 188,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
758,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
3 954,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 392,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 562,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
5 043,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 889,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 154,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
151 752,5
оның ішінде:
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
151 752,5
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
151 752,5
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
10,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
70,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0

3 384,0
Лесной сельский округ, в том числе:
1 879,0
на текущее содержание аппарата
1 879,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
2 477,0
на текущее содержание аппарата
2 477,0
село Мадениет, в том числе:
1 502,0
на текущее содержание аппарата
1 502,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
2 946,0
на текущее содержание аппарата
2 188,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
758,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
3 954,0
на текущее содержание аппарата
2 392,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 562,0
Широковский сельский округ, в том числе:
5 043,0
на текущее содержание аппарата
1 889,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 154,0
За счет средств областного бюджета, всего
151 752,5
в том числе:
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
151 752,5
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сандыктау
151 752,5
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе;
Балкашинский сельский округ, в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
80,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0
Каменский сельский округ, в том числе:
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
63,0
Лесной сельский округ, в том числе:
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
60,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
70,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
58,0
Широковский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0