2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 826 884,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 929 603,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 171,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 847,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 879 263,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 826 884,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 361,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 37 354,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 993,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 361,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 361,0 мың теңге.
2. Әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістер бөлу нормативі -100 % екені белгіленсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте 4 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерінің және ауылының бюджеттеріне 6 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 802 970,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық 21 993,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2025 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 18 952,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерінің және ауылының бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 223 562,0 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Барақпай ауылдық округіне 15 823,0 мың теңге;
Белгород ауылдық округіне 19 380,0 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 12 780,0 мың теңге;

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 17/1
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 826 884,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 929 603,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 17 171,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 847,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 879 263,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 826 884,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 361,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 354,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 993,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 361,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 361,0 тысяча тенге.
2. Установить норматив распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу – 100 %.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам сельских округов, согласно приложению 6 к настоящему решению.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 802 970,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 21 993,0 тысячи тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 18 952,0 тысячи тенге.
9. Учесть, что в бюджете района на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов и села в сумме 223 562,0 тысячи тенге, в том числе:
Баракпайскому сельскому округу 15 823,0 тысячи тенге;
Белгородскому сельскому округу 19 380,0 тысяч тенге;
Берликскому сельскому округу 12 780,0 тысяч тенге;

Васильев ауылдық округіне 12 532,0 мың теңге;
Веселов ауылдық округіне 16 049,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне 12 296,0 мың теңге;
Каменск ауылдық округіне 16 438,0 мың теңге;
Лесной ауылдық округі не 16 854,0 мың теңге;
Мәдениет ауылына 20 127,0 мың теңге;
Максимов ауылдық округіне 21 998,0 мың тенге;
Новоникольск ауылдық округіне 18 010,0 мың теңге;
Сандықтау ауылдық округіне 16 639,0 мың теңге;
Широков ауылдық округіне 24 636,0 мың теңге.

Васильевскому сельскому округу 12 532,0 тысячи тенге;
Веселовскому сельскому округу 16 049,0 тысяч тенге;
Жамбыльскому сельскому округу 12 296,0 тысяч тенге;
Каменскому сельскому округу 16 438,0 тысяч тенге;
Лесному сельскому округу 16 854,0 тысячи тенге;
селу Мадениет 20 127,0 тысяч тенге;
Максимовскому сельскому округу 21 998,0 тысяч тенге;
сельскому округу Ақсораң 18 010,0 тысяч тенге;
Сандыктаускому сельскому округу 16 639,0 тысяч тенге;
Широковскому сельскому округу 24 636,0 тысяч тенге.

52 996,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 200,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 239,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
28 159,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
102 823,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 023,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
64 800,0
02
Қорғаныс
12 940,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 940,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 755,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 742,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
443,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 032,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 032,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 032,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
338 634,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338 634,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 305,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 713,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
83 705,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81 595,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
531,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
262,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
51 594,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

52 996,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 200,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 239,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
28 159,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
102 823,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
38 023,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 800,0
02
Оборона
12 940,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 940,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 755,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 742,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
443,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 032,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 032,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 032,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
338 634,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338 634,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 305,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 713,0
005
Государственная адресная социальная помощь
83 705,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81 595,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
531,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
262,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
51 594,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

40 810,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 119,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 027,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29 027,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
13 916,0
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
14 516,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
650 100,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
50 041,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 475,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 841,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
600 059,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 969,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
384 297,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
68 025,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15 791,0
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
63 118,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 694,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
23 681,0
015
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
15 484,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
59 881,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 436,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 436,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
46 445,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 445,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 348,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

40 810,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16 119,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 027,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
29 027,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
13 916,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
14 516,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
650 100,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
50 041,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32 475,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 841,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
600 059,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
26 969,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
384 297,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
68 025,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15 791,0
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
63 118,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 694,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
23 681,0
015
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
15 484,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59 881,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 436,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 436,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
46 445,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
46 445,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 348,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

46 333,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 333,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 660,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36 660,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 660,0
12
Көлік және коммуникация
4 895,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 895,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 895,0
13
Басқалар
19 926,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 926,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
19 926,0
14
Борышқа қызмет көрсету
28 420,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 420,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
28 420,0
15
Трансферттер
486 494,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
486 494,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
221 341,0
038
Субвенциялар
265 153,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы желтоқсандағы
№ 17/1 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
809 045,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
77 362,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 077,0
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
16 119,0
"Spina bifida" диагнозы бар мүгедек адамдарды бір рет қолдануға арналған майланған катетерлермен қамтамасыз етуге
5 788,0
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
9 505,0
ментальді бұзушылықтары бар балаларға санаторий-курорттық емдеу
826,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
57 958,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
3 285,0
Дамуға арналған нысаналы тарснферттер
694 329,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
694 329,0
Балкашино ауылында қазандық және жылу желілерін салуға және реконструкциялауға
694 329,0
Бюджеттік несиелер
37 354,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 354,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
37 354,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының

46 333,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
46 333,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 660,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36 660,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
36 660,0
12
Транспорт и коммуникации
4 895,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 895,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4 895,0
13
Прочие
19 926,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 926,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
19 926,0
14
Обслуживание долга
28 420,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 420,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
28 420,0
15
Трансферты
486 494,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
486 494,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
221 341,0
038
Субвенции
265 153,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 17/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
809 045,0
Целевые текущие трансферты
77 362,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 077,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан, в том числе:
16 119,0
на обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida"
5 788,0
на увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
9 505,0
на санаторно-курортное лечение детям с ментальными нарушениями
826,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
57 958,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 285,0
Целевые трансферты на развитие
694 329,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
694 329,0
На строительство и реконструкцию котельной и тепловых сетей в селе Балкашино
694 329,0
Бюджетные кредиты
37 354,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 354,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
37 354,0
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного маслихата

815,0
оның ішінде:
Балқаш ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
10,0
Маденит ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0

815,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ , в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Веселовский сельский округ , в том числе
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
80,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0
Каменский сельский округ , в том числе
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63,0
Лесной сельский округ , в том числе
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60,0
Максимовский сельский округ , в том числе
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
58,0
Широковский сельский округ
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0