Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 122/16-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 216/29-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 122/16-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191694 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 912,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 412,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 260 447,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 535,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 535,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 535,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2024 жылғы 10 қыркүйек
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А. Беркеева
2024 жылғы 10 қыркүйек
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 10 қыркүйектегі

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 122/16-8 "О бюджете села Коянды на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2024 года № 216/29-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете села Коянды на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 122/16-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191694) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Коянды на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 912,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 412,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 130 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 260 447,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -20 535,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 535,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 535,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
10 сентября 2024 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
10 сентября 2024 года
Приложение к решению
Целиноградского районного маслихата
от 10 сентября 2024 года