Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 123/16-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 248/33-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 123/16-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191695 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 706,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 575,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 131,0 мың теңге;
2) шығындар – 160 996,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -109 290,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109 290,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 290,3 мың теңге.";
1) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2024 жылғы 15 қараша
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2024 жылғы 15 қараша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 15 қарашадағы

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 123/16-8 "О бюджете Кызылсуатского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15 ноября 2024 года № 248/33-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете Кызылсуатского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 123/16-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191695) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 706,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 575,0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 131,0 тысяч тенге;
2) затраты – 160 996,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -109 290,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109 290,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 290,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д.Сабырғали
15 ноября 2024 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Беркеева
15 ноября 2024 года
Приложение к решению
Целиноградского районного маслихата
от 15 ноября 2024 года