Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/13 "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 тамыздағы № 8С-19/3 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192090 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2032093,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1824264,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70169,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 137607,0 мың теңге;
2) шығындар – 2337093,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 305000,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -305000,1 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-12/13 "О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2024-2026 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 22 августа 2024 года № 8С-19/3
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-12/13 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 192090) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска Бурабайского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2032093,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1824264,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70169,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137607,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2337093,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 305000,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 305000,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.