Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/19 "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 8С-24/9 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2024-2026" жылдарға арналған Бурабай ауданы Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192263 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125857,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41244,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –852,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1036,2 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 82724,5 мың теңге;
2) шығындар – 169650,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 43792,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43792,6 мың теңге";
Бурабай аудаңдық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-12/19 "О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2024–2026 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 ноября 2024 года № 8С-24/9
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2024–2026" от 26 декабря 2023 года № 8С-12/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №192263) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2024–2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 125857,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41244,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 852,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1036,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82724,5 тысяч тенге;
2) затраты –169650,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43792,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43792,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.