Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 9 қаңтардағы № 9 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының артиллериялық қару-жарақпен, оқ-дәрілердің жауынгерлік жиынтықтарымен, бронды қару-жарақпен және техникамен, автомобиль техникасымен, мүлкімен және жабдықтарымен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 25 қбпү бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12085 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 13 қбпү бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19977 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр полиция
генерал-лейтенанты
Е. Саденов

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2024 года № 9
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 апреля 2015 года № 25 дсп "Об утверждении Норм снабжения артиллерийским вооружением, боевыми комплектами боеприпасов, бронетанковым вооружением и техникой, автомобильной техникой, имуществом и оборудованием Национальной гвардии Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под № 12085);
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 января 2023 года № 13 дсп "О внесении изменения в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19977).
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр генерал-лейтенант полиции Е. Саденов