"Sadyq Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2024 жылғы 21 қазандағы № 296 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 16, 69-баптарына, Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 54-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Sadyq Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес 2032 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімге меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жерлерді алып қоймай, газ құбырын салу және пайдалану үшін жалпы ауданы 0,06 гектар жер учаскесіне жария сервитут белгіленсін.
2. "Sadyq Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жұмыстар аяқталғаннан кейін алты ай мерзімде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі экологиялық талаптарды сақтай отырып, бұзылған жерлерді рекультивациялау бойынша іс-шаралар жүргізсін.
3. "Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2024 жылғы 21 қазандағы № 296
қаулысына қосымша
"Sadyq Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу бойынша жерлердің экспликациясы
Жер учаскесінің орналасқан жері мен санаты
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты (орман қорының жерлері)
Жалпы ауданы, гектар
Ақтөбе қаласының әкімшілік аумағы
1

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Sadyq Group"
Постановление акимата Актюбинской области от 21 октября 2024 года № 296
В соответствии со статьями 16, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 54 Лесного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Sadyq Group" на земельный участок общей площадью 0,06 гектаров для строительства и эксплуатации газопровода без изъятия земель у собственников и землепользователей сроком до 1 декабря 2032 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Sadyq Group" в шестимесячный срок после завершения работ соблюдя экологические требования по охране окружающей среды произвести мероприятия по рекультивации нарушенных земель.
3. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 21 октября 2024 года № 296
Экспликация земель по установлению публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Sadyq Group"
Местоположение и категория земельного участка
Целевое назначение земельного участка (земли лесного фонда)
Общая площадь, гектар
Административная территория города Актобе
1

"Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе орман және жануарлар дүниесін қорғау мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жерлері (кадастрлық нөмірі 02-036-155-1802)
газ құбырын салу және пайдалану үшін
0,06
Барлығы:
0,06

Земли коммунального государственного учреждения "Актюбинское учреждение по охране лесов и животного мира" государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" (кадастровый номер 02-036-155-1802)
для строительства и эксплуатации газопровода
0,06
Всего:
0,06