Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 165 "2024-2026 жылдарға арналған Құмқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 197 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2024-2026 жылдарға арналған Құмқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 165 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құмқұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 70018 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –4335 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65683 мың теңге;
2) шығындар – 76579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6561 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6561 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6561 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың төрағасы:
Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2024 жылғы
23 сәуірдегі № 197 шешіміне
қосымша
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2024 жылғы
16 қантардағы № 165 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Құмқұдық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 16 января 20224 года № 165 "Об утверждении бюджета Кумкудукского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 23 апреля 2024 года № 197
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кумкудукского сельского округа на 2024-2026 годы" от 16 января 2024 года № 165 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумкудукского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70018 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4335 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65683 тысяч тенге;
2) затраты –76579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6561 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6561 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 6561 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата:
Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 23 апреля 2024
года № 197
приложение 1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 16 января 2024
года № 165
Бюджет Кумкудукского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ