Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 219 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 309 115,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,6 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 219,2 мың теңге;
трансферттер түсімі - 302 302 мың теңге;
2) шығындар – 309 443,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 327,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении бюджета Каракудыкского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2024 года № 219. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каракудыкского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 117 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каракудыкского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 309 115,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 566 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 28,6 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 219,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 302 302 тысяч тенге;
2) затраты - 309 443,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 327,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;