"2024-2026 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 111 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 143 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 111 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2024-2026 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 774 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 497 мың теңге;
2) шығындар – 45 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 370 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 370 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 370 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
12 сәуірдегі № 143 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 111
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 111
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 12 апреля 2024 года № 143. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 111 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаркамысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих обьемах:
1) доходы – 43 774 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 497 тысяч тенге;
2) затраты – 45 144 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -1 370 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 370 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1 370 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 12 апреля 2024
года № 143
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 28 декабря 2023
года № 111
Бюджет Жаркамысского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ