Шектеу іс-шараларын алу және Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 12 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 35 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 02-08-04/54 ұсынысы негізінде Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің Қарауылкелді ауылы Қ.Жазықов көшесі № 76 үйдің мүйізді ірі-қара малдар арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралары жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 12 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі А. Ергалиев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Карауылкелдинского сельского округа от 25 января 2024 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 20 марта 2024 года № 35
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 20 марта 2024 года №02-08-04/54 аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в дома № 76 по улице К. Жазыкова села Карауылкелды Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезней бруцеллез среди крупного роготого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Карауылкелдинского сельского округа от 25 января 2024 года № 12 "Об установлении органичительных мероприятий".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
А. Ергалиев