Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 98 "2024-2026 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 168 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 98 "2024-2026 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 96 179,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7491 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 88 648,5 мың теңге;
2) шығындар – 96 448,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
Қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 268,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 268,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 268,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекенді абаттандыруға – 49 182,5 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 2 892 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 98 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2024 года № 168
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 98 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аманкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 179,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7491 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 88 648,5 тысяч тенге;
2) затраты – 96 448,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 268,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 268,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 268,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Аманкольского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
49 182,5 тысячи тенге - на благоустройство населенных пунктов;
2 892 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;