Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 103 "2024-2026 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 173 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 103 "2024- 2026 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2025 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 216 мың теңге;
2) шығындар – 31 288,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 40,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 103 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2024 года № 173
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 103 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жайсанбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 022 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 216 тысяч тенге;
2) затраты – 31 288,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 40,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;