Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118 "2024-2026 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 152 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "40267,0" сандары "43267" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "3319,0" сандары "36190" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "40267,0" сандары "46799,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-3532,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "3532,3" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3532,3 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 118 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 152
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 118 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "40267,0" заменить цифрами "43267";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "33190,0" заменить цифрами "36190";
в подпункте 2):
затраты цифры "40267,0" заменить цифрами "46799,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-3532,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "3532,3";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"в том числе: используемые остатки бюджетных средств 3532,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
благоустройство и озеленение населеных пунктов.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 152 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 152
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 118
Бюджет Велиховского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы