Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қобда ауылдық округінің Қобда ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 қазандағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33 - бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48 - бабына және 50 - бабының 2 - тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына, Қобда ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2024 жылғы 7 тамыздағы № 6 хаттамасының негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қобда ауылдық округінің Қобда ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайлардың алдын алуға басшы етіп өзімді тағайындаймын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2024 жылдың 7 тамызынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі І. Тынымгереев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории села Кобда Кобдинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 30 октября 2024 года № 2
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола вне очередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Кобдинского района от 7 августа 2024 года № 6 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории села Кобда Кобдинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области.
2. На проведение мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера, назначаю себя руководителем по предупреждению чрезвычайных ситуаций.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящая решение вводится в действие со дня ее первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 7 августа 2024 года.
Аким района И. Тынымгереев