Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 97 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 51 004 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 780 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 224 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 51 499,1 мың теңге;";
1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -495,1 мың теңге;";
1 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 495,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 495,1 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 058 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 659 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 809 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 36 211,9 мың теңге;";
5 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 552,9 мың теңге;";
5 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 552,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 552,9 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 2 390 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 311 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 205 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 106 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 43 685 мың теңге;";
9 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2024 года № 97
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 51 004 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 780 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 224 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 51 499,1 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -495,1 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 495,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 495,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 7 058 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 659 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 809 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 36 211,9 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -1 552,9 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 5 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 552,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 552,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 2 390 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 311 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 106 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 43 685 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 9 изложить в новой редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 858,8 мың теңге.";
48 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2024 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 817 мың теңге сомасында ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 858,8 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 817 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.