Темір аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 143 "2024–2026 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 249 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 143 "2024–2026 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 456 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 47 851 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 29 686 мың теңге;
2) шығындар – 56 042,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 586,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 586,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 586,7 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 18 252 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Алтықарасу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 143 "Об утверждении бюджета Алтыкарасуского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2024 года № 249. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 143 "Об утверждении бюджета Алтыкарасуского сельского округа на 2024–2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтыкарасуского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 456 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 851 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 29 686 тысяч тенге;
2) затраты – 56 042,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 586,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 586,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 586,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Алтыкарасуского сельского округа на 2024 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 18 252 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Алтыкарасуского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.