Алматы облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерінің атауларын қайта атау туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 15-77 бірлескен шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 40 қаулысы
"Қазақстан Республикасы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы 11 бабының 4) тармағына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Іле ауданының КазЦИК ауылдық округінің Комсомол ауылы Іле ауданының КазЦИК ауылдық округінің Жайнақ ауылы болып өзгертілсін.
2. Іле ауданының КазЦИК ауылдық округінің және КазЦИК ауылының атауы Іле ауданының Асқар Тоқпанов ауылдық округі және Асқар Тоқпанов ауылы болып өзгертілсін.
3. Кеген ауданының Жалаңаш ауылдық округінің және Жалаңаш ауылының атауы Кеген ауданының Жалағаш ауылдық округі және Жалағаш ауылы болып өзгертілсін.
4. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін әкім орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысының әкімдігінің қаулысының алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихат төрағасы Т. Байедилов
Алматы облысының әкімі М. Сұлтанғазиев

О переименовании наименований некоторых административно-территориальных единиц Алматинской области
Совместные решение маслихата Алматинской области от 31 января 2024 года № 15-77 и постановление акимата Алматинской области от от 31 января 2024 года № 40
В соответствии с пунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать село Комсомол КазЦИКовского сельского округа Илийского района в село Жайнақ КазЦИКовского сельского округа Илийского района.
2. Переименовать сельский округ КазЦИК и село КазЦИК Илийского района в сельский округ Асқар Тоқпанов и село Асқар Тоқпанов Илийского района. 3. Переименовать сельский округ Жалаңаш и село Жалаңаш Кегенского района в сельский округ Жалағаш и село Жалағаш Кегенского района.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
5. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алматинского областного маслихата Т. Байедилов
Аким Алматинской области М. Султангазиев