Алматы облысының білім беру саласындағы коммуналдық мемлекеттік ұйымдарымен көрсетілетін қызметтерге бағаларды белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 219 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 156-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысының білім беру саласындағы коммуналдық мемлекеттік ұйымдарымен көрсетілетін қызметтерге бағалар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңда белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Н. Әбдірахымға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы "04" шілдедегі № 219 қаулысына қосымша
Алматы облысының білім беру саласындағы коммуналдық мемлекеттік ұйымдарымен көрсетілетін қызметтерге бағалар
Қызмет атауы
Өлшем бірлігі
Айына көрсетілетін қызмет құны
1
Хореография бөлімі
дайындық сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1,2,3, классы – 38 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
4,5,6,7 классы – 44 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
8,9 классы – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
2
Халық аспаптар оркестрі, дәстүрлі ән
дайындық сынып -16 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1 класс – 24 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2 класс – 28 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3 класс – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4 классы – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
5 класс – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
6,7 класс – 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
8,9 классы- 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3.
Симфониялық, үрлемелі оркестрлердің аспаптары
дайындық сынып -16 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1 классы – 24 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2 класс – 28 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3 класс – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4 класс – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
5 класс - 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
6,7 классы – 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
8,9 классы – 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4
Вокал сыныбы (Ән айту, жеке ән айту,академиялық ән айту, эстрадалық вокал, эстрадалық-джаз әні
Дайындық сыныбы -16 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК

Об установлении цен на услуги, оказываемые коммунальными государственными организациями в сфере образования Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 4 июля 2024 года № 219
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 156 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", статьей 63 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на услуги, оказываемые коммунальными государственными организациями в сфере образования Алматинской области согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" в установленном законом порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Н. Абдрахим.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "04" июля 2024 года № 219
Цены на услуги, оказываемые коммунальными государственными организациями в сфере образования Алматинской области
Наименование услуги
Единица измерения
Стоимость услуги в месяц
1
Хореографическое отделение
Подготовительный класс – 20 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3, классы – 38 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
4,5,6,7 классы – 44 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
8,9 классы – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
2
Инструменты народного оркестра, народного пения
Подготовительный класс-16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1 класс – 24 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
2 класс – 28 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
3 класс – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
4 классы – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
5 класс – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
6,7 класс – 32 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
8,9 классы- 32 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
3
Инструменты симфонического, духового оркестров
Подготовительный класс-16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1 классы – 24 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
2 класс – 28 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
3 класс – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
4 класс – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
5 класс - 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
6,7 классы – 32 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
8,9 классы – 32 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
4
Вокальный класс (Пение, сольное пение – академическое пение, эстрадный вокал,эстрадно - джазовое пение
Подготовительный класс-16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП

1 класс – 28 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2 класс – 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3,4,5 классы – 44 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
6,7 классы – 36 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
5
Көркемөнер бөлімі
дайындық сынып – 24 академических часа
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1,2 классы – 52 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3,4 клас – 56 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы –52 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
6
Театр өнері бөлімі
дайындық сынып - 28 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1 класс – 38 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
2 класс – 38 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
3,4 классы – 42 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 26 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
7
Цирк өнері
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1 класс – 34 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
2,3,5,6,7 классы – 42 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
4 класс – 46 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
8,9 классы – 42 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
8
Кино өнері
дайындық сынып -24 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1 класс – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
2,3,4 классы – 48 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 32 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
9
Киімді көркемдік үлгілеу
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1 класс – 48 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
2,3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
10
Керамика,Қыш өнері
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1,2,3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
11
Нәзік тігін және тамбур кестесі
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1,2,3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
12
Зергерлік өнер
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1,2,3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
13
Кілем тоқу және киіз өнері
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1,2,3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
14
Теріні көркем өңдеу
дайындық сынып -32 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
1,2,3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
15
Ағашты көркем өңдеу
дайындық сынып -16 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК

1 класс – 28 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
2 класс – 32 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
3,4,5 классы – 44 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
6,7 классы – 36 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
5
Художественное отделение
Подготовительный класс – 24 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2 классы – 52 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
3,4 клас – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс обучения –52 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
6
Театральное отделение
Подготовительный класс- 28 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1 класс – 38 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
2 класс – 38 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
3,4 классы – 42 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 26 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
7
Цирковое искусство
Подготовительный класс- -16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1 класс – 34 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,5,6,7 классы – 42 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
4 класс – 46 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
8,9 классы – 42 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
8
Отделение киноискусства
Подготовительный класс-24 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
1 класс – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 классы – 48 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 32 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
9
Отделение художественного моделирования одежды
Подготовительный класс-16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1 класс – 48 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
10
Гончарное искуство
Подготовительный класс-16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
11
Ласкутное шитье и тамбурная вышивка
Подготовительный класс16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
12
Ювелирное искусство
Подготовительный класс-16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
13
Ковроткачество и войлочное искусство
Подготовительный класс16 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
14
Художественная обработка кожи
Подготовительный класс-32 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
15
Художественная обработка дерева
Подготовительный класс-16
академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП

1,2 классы – 52 академиялық сағат
3,4 классы – 56 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
16
Қосымша қызметтер
Балаларға арналған конкурстар, фестивальдар өткізу
Солист (1 адам)
2 АЕК
Балаларға арналған конкурстар, фестивальдар өткізу
1 адамға ансамбльдер, хор және оркестр ұжымдары
2 АЕК
Демалыс уақытында репетиторлық (барлық пәндер бойынша)
Астрономиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Музыкалық аспаптар мен көркемөнер жабдықтарын жалға алу
айына
2 АЕК
Құралдарды, костюмдерді амортизациялау, мектеп балаларына арналған құралдарды жалға алу, құралдарды баптау
жылдық
2 АЕК
Семинарлар, конференциялар, шебер-сабақтар, концерттер өткізу
сұраныс бойынша
2 АЕК
Электрондық музыка, дыбыстық техника негіздері, аранжировка, цифрлық-аналогтық станциялар бойынша курстар өткізу, цифрлық-аналогтық бағдарламаларда жұмыс істеудің негізгі принциптерін үйрену
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
17
Ақындық,Шешендік өнер бөлімі
1 класс - 24 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2 класс - 28 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3 класс - 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4 класс - 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
18
Хор сыныбы(хормен ән айту, актҰрлік шеберлік,)
Дайындық сынып -18 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1,2 кластары – 30 академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
3 класс – 34 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4 класс – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
5,6,7 классы – 44 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
8 класс – 38 академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
9 класс – 34 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
"Арнай сынып" (хорда ән айту) пәні бойынша концертмейстерлік сағаттар
1 айға 16- академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
"Таңдау пәні" пәні бойынша сабақтарды өткізуге арналған концертмейстерлік сағаттар 1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Хорлардың жиынтық дайындықтарын өткізуге арналған концертмейстерлік сағаттар 1 айға 2- академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
Хорлардың жиынтық дайындықтарын өткізуге арналған педагогикалық сағаттар 1 айға 2- академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
19
Оркестр сыныптары
Подготовительный класс-16 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1 классы – 24 академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
2,7 классы – 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3,4,5 классы – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК

1,2 классы – 52 академических часов
3,4 классы – 56 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
16
Дополнительные услуги
Проведение конкурсов, фестивалей для детей
Солист (1 человек)
2 МРП
Проведение конкурсов, фестивалей для детей
За 1 человека ансамбли, хоровые и оркестровые коллективы
2 МРП
Репетиторство в каникулярное время (по всем дисциплинам)
Астрономический час/40 минут
2 МРП
Аренда музыкальных инструментов и художественного оборудования
Месяц
2 МРП
Амортизация инструментов, костюмов ,аренда инструментов для детей школы,настройка инструментов
годовой
2 МРП
Проведение семинаров, конференции,мастер классов,концертов
по спросу
2 МРП
Проведение курсов по электронной музыке, основам звуковой техники, аранжировке, цифрово-аналоговым станциям, изучение основных принципов работы в цифрово-аналоговых программах.
Академический час/40 минут
2 МРП
17
Отдел поэтического, ораторского искусства
1 класс - 24 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
2 класс - 28 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
3 класс - 40 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
4 класс - 40 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
18
Хоровой класс(хоровое пение, актерское мастерство)
Подготовительный класс -18 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2 классы – 30 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
3 класс – 34 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
4 класс – 40 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
5,6,7 классы – 44 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
8 класс – 38 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
9 класс – 34 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы по предмету "специальный класс" (хоровое пение) на 1 месяц 16 - академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы для проведения занятий по дисциплине "предмет по выбору" на 1 месяц 4- академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы для проведения сводных репетиций хоров
На 1 месяц 2- академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы для проведения сводных репетиций хоров
на 1 месяц 2- академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
19
Оркестровые классы
Подготовительный класс-16 академиялық сағат
Академический час/40 минут
2 МРП
1 классы – 24 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
2,7 классы – 32 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
3,4,5 классы – 40 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП

6 класс – 36 академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
7 класс – 32 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
"Аспап" пәні бойынша концертмейстерлік сағаттар
1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
"Таңдау пәні" пәні бойынша концертмейстерлік сағаттар
1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
"Оркестрлік дирижерлеудің негіздері" пәні бойынша концертмейстерлік сағаттар 1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
20
Джаз сыныбы
Дайындық сыныбы 8 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1 класс – 24 академических часа
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
2 класс – 36 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
3 класс – 40 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4,5,6,7 классы – 48 академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
"Аспап" пәні бойынша концертмейстерлік сағаттары
1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
"Таңдау пәні" бойынша концертмейстерлік сағаттар
1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат 40 минут
2 АЕК
Хорлардың, оркестрлердің және ансамбльдердің жиынтық дайындықтарын өткізуге арналған концертмейстерлік сағаттар
1 айға 4- академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
21
Цирк бөлімі
Дайындық сыныбы – 16 академ/ сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1-сынып – 34 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2,3,5,6,7 сыныптар – 42 академ/ сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
4,8,9-сыныптар – 46 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
22
Қуыршақ театры бөлімі
Дайындық сыныбы – 26 академ/сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
1-сынып – 42 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2,3,4-сыныптар – 50 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сабағы – 34 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
23
Хореографиялық шығармашылық
Халық билері
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Спорттық бал билері
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Эстрадалық билер
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Спорттық би /спорттық гимнастика, черлидинг және т. б./
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Заманауи билер / брейк-данс, хип-хоп, көше билері және т. б./
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
24
Музыкалық шығармашылық
Домбырамен халық әндерін орындау
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
25
Аспаптарда ойнауды үйрену
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Гитарада ойнауды үйрену
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
26
Қазақ халық аспаптарында ойнауды үйрету
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
27
Барабан ойнауды үйрену
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
28
Авторлық ән
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Вокалды ән
1-ші оқыту жылы- айына 16 академ/сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академ/ сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
29
Театр шығармашылық
Шоу-театр
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
30
Драма театры
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
31
Музыкалық театр және мюзикл
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
32
Жас актер театры
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
33
Актерлік шеберлік мектебі
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық
сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
34
Сән және театр
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
35
Ақындар мектебі
1-ші оқыту жылы- айына
16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына
24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
36
Сәндік қолданбалы және бейнелеу өнері
Бейнелеу өнері
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
37
Кілем тоқу
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Моншақ тоқу
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Қағаздан бұйымдар жасау
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Ағашты ою және күйдіру
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Киімді модельдеу және жобалау
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Кесте тігу, тоқу /балалар, ересектер тобы/
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Жаңашыл ою-өрнек
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Сәндік қолданбалы өнер
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Қол өнер
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Шебер қолдар
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Дизайн
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
38
Эстрадалық және цирк өнері
Цирк өнері
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
39
Ойын сауық, жүргізушілер мектебі
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
40
Жас пародист, сиқыршы, иллюзионист мектебі
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
41
Техникалық шығармашылық
Бейне және 3 D-анимация
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Робототехника
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Балалар фильмі және тележурналист студиясы
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Фотокомпозиция негіздері
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Компьютерлік техника және бағдарламалау
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
42
Әлеуметтік-педагогикалық бағыт
Тәлімгерлер мектебі
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Тіл білімі, тілдерді зерттеу
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Шешендік өнер студиясы
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
Жас корреспондент мектебі
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
"Жас шаштараз" мектебі
1-ші оқыту жылы- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
2.3 оқу жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут
2 АЕК
43
Мастер-класстарды, семинарларды, конференцияларды,
іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу бойынша қызметтер
Ақпараттық, ағартушылық, шығармашылық және ғылыми-практикалық
іс-шаралар, байқаулар, фестивальдар өткізу үшін концерт залын ұсыну жөніндегі қызметтер.
Астрономиялық сағат / 60 минут
2 АЕК
"Жазғы шығармашылық мектебі" күндізгі балалар лагері
Жолдама /10 күндік маусым/
2 АЕК
Театралдық-цирктік қойылымдар, спектакльдер, шоу-бағдарламалар
Билет
2 АЕК
Ертегі қойылымы бар жаңа жылдық ертеңгіліктер
Билет
2 АЕК
Ұлттық, карнавалдық, театрлық, киім-кешек, аяқ-киім және оларға керек-жарақтарды жалға беру жөніндегі қызметтер
Костюмдер
2 АЕК
Жалпы білім беру мекемелері мен қосымша білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыруға бағытталған нұсқаулық-әдістемелік жұмысты жүзеге асыру жөніндегі қызметтер
Астрономиялық сағат / 60 минут
2 АЕК
Сценарий, әдістемелік ұсыныстар жасау жөніндегі қызметтер
1 жоба
2 АЕК
Сахнаны мерекелік іс-шараларға сай дайындау жөніндегі қызметтер
2 АЕК
Мерекелік концерттер өткізу жөніндегі қызметтер
1 академиялық сағат / 60 минут
2 АЕК
Тренингтер, мастер-кластар, түрлі деңгейдегі конференциялар, әртүрлі деңгейдегі семинарлар өткізу жөніндегі қызметтер
1 академиялық сағат / 60 минут
2 АЕК
44
Музыкалық шығармашылық
Аспаптар /жеке оқыту/ - айына 8 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Аспаптар /топтық оқыту/
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
2,3,4,5 оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Вокал /топтық оқыту/
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
2,3,4,5 оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
аспаптар /жеке оқыту/ – айына 8 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
45
Қолданбалы- сәндік өнер
Бисермен тоқу - айына 20 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
46
Бастауыш кәсіптік даярлау бойынша қызмет көрсету
Сән және дизайн
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат.
2,3,4,5 оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК

6 класс – 36 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
7 класс – 32 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы по дисциплине "инструмент"
На 1 месяц 4- академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы по дисциплине "предмет по выбору"
На 1 месяц 4- академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы по дисциплине "Основы оркестрового дирижирования"
На 1 месяц 4- академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
20
Джазовый класс
Подготовительные классы 8 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
1 класс – 24 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
2 класс – 36 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
3 класс – 40 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
4,5,6,7 классы – 48 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы по дисциплине "инструмент"
4-академический час на 1 месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы по "предмету по выбору"
4-академический час на 1 месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Концертмейстерские часы для проведения сводных репетиций хоров, оркестров и ансамблей
4-академический час на 1 месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
21
Цирковое отделение
Подготовительный класс - 16 академ / час
Академический час/40 минут
2 МРП
1-класс – 34 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,5,6,7 классы – 42 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
4,8,9-классы – 46 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
22
Отделение кукольного театра
Подготовительный класс – 26 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
1-сынып – 42 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4-сыныптар – 50 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационное занятие - 34 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
23
Хореографическое творчество
Народные танцы
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Спортивные бальные танцы
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Эстрадные танцы
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Спортивные танцы /спортивная гимнастика, черлидинг и др.
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Современные танцы / брейк-данс, хип-хоп, уличные танцы и многое другое.
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
24
Музыкальное творчество
Исполнение народных песен на домбре
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
25
Научиться играть на инструментах
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Научиться играть на гитаре
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
26
Обучение игре на казахских народных инструментах
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
27
Учимся играть на барабанах
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
28
Авторская песня
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Вокальная песня
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
29
Театральное творчество
Шоу-театр
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
30
Драматический театр
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
31
Музыкальный театр и мюзикл
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
32
Театр молодого актера
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
33
Школа актерского мастерства
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
34
Мода и театр
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
35
Школа поэтов
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
36
Декоративно-прикладное и изобразительное искусство
Изобразительное искусство
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
37
Плетение ковров
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Бисероплетение
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Изготовление изделий из бумаги
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Резьба по дереву и сжигание
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Моделирование и дизайн одежды
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Вышивка, вязание / детская, взрослая группа/
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Новаторский орнамент
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Декоративно-прикладное искусство
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Ручное искусство
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Умелые руки
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Дизайн
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
38
Эстрадное и цирковое искусство
Цирковое искусство
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
39
Развлечения, школа водителей
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
40
Школа юного пародиста, фокусника, иллюзиониста
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
41
Техническое творчество
Видео и 3 D-анимация
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Робототехника
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Студия детского кино и тележурналиста
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Основы фотокомпозиции
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Компьютерная техника и программирование
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
42
Социально-педагогическое направление
Школа наставников
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Языкознание, изучение языков
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Студия ораторского искусства
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Школа молодого корреспондента
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Школа "Юный парикмахер"
1-й год обучения-16 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2.3 учебный год-24 академ/ час в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
43
Услуги по организации и проведению мастер-классов, семинаров, конференций, мероприятий
Услуги по предоставлению концертного зала для проведения информационных, просветительских, творческих и научно-практических мероприятий, конкурсов, фестивалей
Академический час/40 минут
2 МРП
Детский дневной лагерь "летняя школа творчества"
Путевка /10-дневный сезон/
2 МРП
Театрально-цирковые спектакли, спектакли, шоу-программы.
Билет
2 МРП
Новогодние утренники со сказочным спектаклем
Билет
2 МРП
Услуги по аренде национальной, карнавальной, театральной, одежды, обуви и принадлежностей к ним
Костюмы
2 МРП
Услуги по осуществлению инструктивно-методической работы, направленной на повышение квалификации педагогических работников общеобразовательных учреждений и организаций дополнительного образования
Академический час/40 минут
2 МРП
Услуги по составлению сценариев, методических рекомендаций
1 проект
2 МРП
Услуги по подготовке сцены к праздничным мероприятиям
2 МРП
Услуги по проведению праздничных концертов
Академический час/40 минут
2 МРП
Услуги по проведению тренингов, мастер-классов, конференций различного уровня, семинаров различного уровня
Академический час/40 минут
2 МРП
44
Музыкальное творчество
Инструменты / индивидуальное обучение / - 8 академических часов в месяц.
Академический час/40 минут
2 МРП
Инструменты / групповое обучение/
1-й год обучения-16 академических часов в месяц
2,3,4,5 года обучения-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Вокал / групповое обучение/
1-й год обучения-16 академических часов в месяц
2,3,4,5 года обучения-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
инструменты /индивидуальное обучение/
8 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
45
Декоративно - прикладное искусство
Бисероплетение-20 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
46
Оказание услуг по начальной профессиональной подготовке
Мода и дизайн
1-й год обучения-16 академических часов в месяц
2,3,4,5 года обучения-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП

3 Д моделдеу – айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Робототехника - айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Балалар фильмі және тележурналистика студиясы -айына 24 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
47
Арнайы курстар мен циклдарда қосымша оқыту жөніндегі қызмет көрсету
Репетиторлық бойынша қызмет көрсету
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
48
Балалардың денсаулығын сақтауға және нығайтуға арналған қосымша
дене шынықтыру-сауықтыру бағдарламалар бойынша қызмет көрсету
Күрес - айына 24 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
Қазақша күрес- айына 24 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Дзюдо- айына 24 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Каратэ- айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Стол теннисі- айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Тоғызқұмалақ- айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Футбол- айына 24 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Туризм:"Қазақстанның тарихи-мәдени мұражайлары бойынша" экскурсия
1 адамға шығу (топта 20 адамнан кем емес), жорық нысанына байланысты
2 АЕК
49
Жазғы демалыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызмет көрсету
2 АЕК
Жаздық мерзімдік үйірмелер:
Вокал- айына 16 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Домбыра- айына 16 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Футбол- айына 16 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
Стол теннисі- айына 16 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Сән және дизайн- айына 16 академиялық сағат.
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Сурет- айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқыту қызмет көрсету-12 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Жасөспірімдерді және 18 жастан асқан тұлғаларды түрлі өнерге баулу, саз аспаптарында ойнауды үйрету-айына 16 академиялық сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
50
Кәсіпорын базасында оқыту-әдістемелік шараларды (семинарлар, курстар, тренингтер және т.б.)
ұйымдастыру және өткізу
1 адамға 40 сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
1 адамға 80 сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
2 АЕК
Педагог-ұйымдастырушыларға, тәлімгерлер мектебі –1 адамға айына 12 сағат
1 академиялық сағат / 40 минут/
51
Қосымша қызметтер
2 АЕК
Балаларға арналған конкурстар, фестивальдар өткізу
Солист (1 адам)
2 АЕК
Балаларға арналған конкурстар, фестивальдар өткізу
1 адамға ансамбльдер, хор және оркестр ұжымдары
2 АЕК
Демалыс уақытында репетиторлық (барлық пәндер бойынша)
Астрономиялық сағат/40 минут
2 АЕК
Құралдарды, костюмдерді амортизациялау, мектеп балаларына арналған құралдарды жалға алу, құралдарды баптау
жылдық
2 АЕК
Семинарлар, конференциялар, шебер-сабақтар, концерттер өткізу
сұраныс бойынша
2 АЕК
52
Домбыра үйірмесі (топтық )

3 Д моделирование-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Видеография-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Робототехника-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Студия детского кино и тележурналистики-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
47
Оказание услуг по дополнительному обучению на специальных курсах и циклах
Услуги репетиторства
Академический час/40 минут
2 МРП
48
Оказание услуг по дополнительным физкультурно-оздоровительным программам для сохранения и укрепления здоровья детей
Борьба-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Казахская борьба - 24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Дзюдо-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Каратэ-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Настольный теннис-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Тогызкумалак-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Футбол-24 академических часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Туризм: экскурсия по историко-культурным музеям Казахстана
Выезд на 1 человека (не менее 20 человек в группе), в зависимости от формы похода
2 МРП
49
Оказание услуг по организации летних каникул
Летние периодические кружки:
Вокал-16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Домбра-16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Футбол - 16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Настольный теннис-16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Мода и дизайн - 16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Рисунок-16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Дошкольное воспитание и обучение обслуживание-12 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Приобщение подростков и лиц старше 18 лет к различным видам искусства, Обучение игре на музыкальных инструментах-16 академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
50
Организация и проведение учебно-методических мероприятий (семинаров, курсов, тренингов и т.д.) На базе предприятия
40 часов на 1 человека
Академический час/40 минут
2 МРП
80 часов на 1 человека
Академический час/40 минут
2 МРП
Педагогам-организаторам, школе наставников-12 часов в месяц на 1 человека
Академический час/40 минут
2 МРП
51
Дополнительные услуги
Проведение конкурсов, фестивалей для детей
Солист (1 чел.)
2 МРП
Проведение конкурсов, фестивалей для детей
Ансамбли, хоровые и оркестровые коллективы на 1 человека
2 МРП
Репетиторство во время каникул (по всем предметам)
Академический час/40 минут
2 МРП
Амортизация инструментов, костюмов, аренда инструментов для школьников, настройка инструментов
годовой
2 МРП
Проведение семинаров, конференций, мастер-классов, концертов
по запросу
2 МРП
52
Домбровый кружок (групповой )

1 –ші оқыту жылы – айына 16 сағат академиялық сағат
Академиялық сағат40минут
2 АЕК
2-ші оқыту жылы- айына 24 сағат академиялық сағат
Академиялық сағат40минут
2 АЕК
3-ші оқыту жылы- айына 24 сағат академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
4-ші оқыту жылы –айына 24 сағат академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Скрипка (жеке)
Айына – 8 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Сырнай (жеке )
Айына – 8 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Академиялық вокал (жеке )
Айына – 8 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Эстрадалық вокал үйірмесі (топтық)
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
Дәстүрлі ән (жеке )
Айына – 8 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Қобыз (жеке )
Айына – 8 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
53
Театр үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
54
Дизайн үйірмесі (топтық)
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
55
Бейнелеу үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат/40 минут
2 АЕК
56
Қолөнер үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2-3-4-ші оқыту жылы – 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
57
Робототехника үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
58
IT технология үйірмесі (топтық)
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
59
Жас тілші үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
60
Дебат үйірмесі (топтық оқыту)
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
61
Математика үйірмесі (топтық)
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
62
Таеквон-до үйірмесі (топтық)
1-ші оқыту жылы – айына16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
63
Шахмат\ Тоғызқұмалақ үйірмесі (топтық)
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академический час/40 минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академический час/40 минут
2 АЕК
64
Өлкетану үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2,3,4-ші оқыту жылы– айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
65
Ағылшын тілі үйірмесі (топтық )
1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
2-3-4-ші оқыту жылы –айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40минут
2 АЕК
66
Авто ісі негіздері
10,11 сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кешкі сынып – 16 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
67
Автомеханик
10,11 сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кешкі сынып – 16 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
68
Автослесарь
10,11 сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кешкі сынып – 16 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
69
Тракторшы-машинист
10,11 сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кешкі сынып – 16 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
70
Аспазшы

1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
3 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Скрипка (Соло)
В месяц - 8 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Баян (соло )
В месяц - 8 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Академический вокал (соло )
В месяц - 8 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Эстрадный вокал кружковая (группа)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
Народное пение(соло )
В месяц - 8 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Қобыз (жеке )
В месяц - 8 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
53
Театральный кружок (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
54
Кружок дизайна (групповой)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
55
Изобразительный кружок (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
56
Кружок ремесел (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
57
Кружок робототехники (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
58
Кружок IT технологий (групповой)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
59
Кружок юного корреспондента (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
60
Дискуссионный кружок (групповое обучение)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
61
Математический кружок (групповой)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
62
Кружок тхэквон-до (групповой)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
63
Шахматы\ кружок тогызкумалак (групповой)
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
64
Краеведческий кружок (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
65
Кружок английского языка (групповой )
1 – й год обучения-16 часов академического часа в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 - й год обучения-24 часа академических часов в месяц
Академический час/40 минут
2 МРП
66
Основы Авто дело
10,11 классы – 20 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Вечерний класс – 16 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
67
Автомеханик
10,11 классы – 20 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Вечерний класс – 16 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
68
Автослесарь
10,11 классы – 20 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Вечерний класс – 16 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
69
Тракторист-машинист
10,11 классы – 20 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Вечерний класс – 16 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
70
Повар

8,9 сынып – 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
10,11 сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кешкі сынып – 16 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
2,3,4 сыныптары – 48 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 32 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
1,2,3,4 сыныптары – 56 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кәсіптік бағдар беру сыныбы – 40 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
71
Қосымша қызметтер
Демалыс уақытында репетиторлық (барлық пәндер бойынша)
Астрономиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Семинарлар,конференциялар,мастер-кластар,концерттер өткізу
Сұраныс бойынша
2 АЕК
72
Хатшы-референт
10,11 сынып – 20 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Кешкі сынып – 16 академиялық сағат
Академиялық сағ/40 минут
2 АЕК
73
Басқада қызметтер
Демалыс уақытында репетиторлық (барлық пәндер бойынша)
Астрономиялық сағ/40 минут
2 АЕК
Семинарлар, конференциялар, мастер-кластар, концерттер өткізу
Сұраныс бойынша
2 АЕК
74
Әлеуметтік – педагогикалық бағыт
арнайы пәндерді оқыту 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
арнайы пәндерді оқыту 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
жасөспірімдер мен 18 жастан асқан адамдарды өнердің әртүрлі түрлеріне оқыту - 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
жасөспірімдер мен 18 жастан асқан адамдарды өнердің әртүрлі түрлеріне оқыту – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Репетиторлық - 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Репетиторлық - 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
жалпы білім беретін мектептердің барлық пәндері бойынша қосымша сабақтар - 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
жалпы білім беретін мектептердің барлық пәндері бойынша қосымша сабақтар – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
оқушылар мен оқытушыларға әдістемелік кеңес беру - 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
оқушылар мен оқытушыларға әдістемелік кеңес беру – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
75
"Көркем – эстетикалық шығармашылықты дамыту" бағыты
жалпы эстетикалық білім беру-1-ші оқыту жылы-айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
жалпы эстетикалық білім беру-2-ші оқыту жылы-айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
тігін ісі – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
тігін ісі – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
ағаш бұйымдар мен жиһаз жасау шебері–1-ші оқыту жылы–айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
ағаш бұйымдар мен жиһаз жасау шебері – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
76
"Ғылыми – техникалық" бағыт
Автодело "В" категория – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Автодело "В" категория – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Автодело "ВС1" категория –1-ші оқыту жылы-айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Автодело "ВС1" категория-2-ші оқыту жылы-айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Техникалық – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Техникалық – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
ЭЕМ операторы – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
ЭЕМ операторы – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
IT-маман – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
IT-маман – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
тұрмыстық техниканы жөндеу шебері– 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат.
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
тұрмыстық техниканы жөндеу шебері– 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
токарь-фрезерлеуші – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат.
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
токарь-фрезерлеуші – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат.
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
газ-электрмен дәнекерлеуші-1-ші оқыту жылы-айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
газ-электрмен дәнекерлеуші -2-ші оқыту жылы-айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
тракторшы-механизатор – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
тракторшы-механизатор – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
77
"Экономикалық – биологиялық" бағыт
Фермерлік іс – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Фермерлік іс – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
78
"Кәсіби" бағыт
Есепші – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Есепші – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Менеджмент – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Менеджмент – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кең профильді шаштараз – 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Кең профильді шаштараз – 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
кәсіпорын базасында оқу-әдістемелік іс-шараларды (семинарлар, тренингтер, курстар және т. б.) ұйымдастыру және өткізу - 1-ші оқыту жылы – айына 16 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
кәсіпорын базасында оқу-әдістемелік іс-шараларды (семинарлар, тренингтер, курстар және т. б.) ұйымдастыру және өткізу - 2-ші оқыту жылы – айына 24 академиялық сағат
Академиялық сағат /40 минут
2 АЕК
Ескерту: АЕК – Айлық есептік көрсеткіш.

8,9 классы – 24 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
10,11 классы – 20 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Вечерний класс – 16 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
2,3,4 классы – 48 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс-32 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
1,2,3,4 сыныптары – 56 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Профориентационный класс-40 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
71
Дополнительные услуги
Репетиторство во время каникул (по всем предметам)
Академический час/40 минут
2 МРП
Проведение семинаров, конференций, мастер-классов, концертов
По запросу
2 МРП
72
Секретарь-референт
10,11 классы – 20 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Вечерний класс – 16 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
73
Прочие услуги
Репетиторство во время каникул (по всем предметам)
Академический час/40 минут
2 МРП
Проведение семинаров, конференций, мастер-классов, концертов
По запросу
2 МРП
74
Направление "Социально-педагогическое"
обучение специальным дисциплинам -144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
обучение специальным дисциплинам -216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
обучение специальным дисциплинам -288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
обучение подростков и лиц старше 18 лет различным видам искусства -144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
обучение подростков и лиц старше 18 лет различным видам искусства -216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
обучение подростков и лиц старше 18 лет различным видам искусства -288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Репетиторство - 144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Репетиторство - 216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Репетиторство - 288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
дополнительные занятия по всем предметам общеобразовательных школ - 144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
дополнительные занятия по всем предметам общеобразовательных школ -216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
дополнительные занятия по всем предметам общеобразовательных школ -288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
методическое консультирование учащихся и преподавателей - 144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
методическое консультирование учащихся и преподавателей - 216академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
методическое консультирование учащихся и преподавателей - 288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
75
Направление "Развитие художественно-эстетического творчества"
общее эстетическое образование-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
общее эстетическое образование-216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
общее эстетическое образование-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
швейное дело-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
швейное дело-216 академических часат
Академический час/40 минут
2 МРП
швейное дело-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
мастер по изготовлению деревянных изделий и мебели-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
мастер по изготовлению деревянных изделий и мебели-216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
мастер по изготовлению деревянных изделий и мебели-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
76
Направление "Научно – техническое"
Автодело "В" категория – 144 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Автодело "В" категория – 216 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Автодело"В" категория – 288 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Автодело "ВС1" категория – 144 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Автодело "ВС1" категория – 216 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Автодело"ВС1" категория – 288 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Технический – 144 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Технический – 216 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
Технический – 288 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
ЭЕМ операторы – 144 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
ЭЕМ операторы – 216 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
ЭЕМ операторы – 288 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
IT-профессия – 144 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
IT-профессия – 216 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
IT-профессия – 288 академический час
Академический час/40 минут
2 МРП
мастер по ремонту бытовой техники-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
мастер по ремонту бытовой техники-216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
мастер по ремонту бытовой техники-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
токарь-фрезеровщик-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
токарь-фрезеровщик-216академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
токарь-фрезеровщик-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
газоэлектросварщик-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
газоэлектросварщик-216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
газоэлектросварщик-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
тракторист-механизатор-144 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
тракторист-механизатор-216академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
тракторист-механизатор-288 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
77
"Экономико-биологическое" направление
Фермерское дело-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Фермерское дело-216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Фермерское дело-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
78
"Профессиональное" направление
Бухгалтер - 144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Бухгалтер-216 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Бухгалтер - 288 академических часов
Академический час/40 минут
2 МРП
Менеджмент - 144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Менеджмент - 216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Менеджмент - 288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Парикмахерская широкого профиля-144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Парикмахерская широкого профиля-216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Парикмахерская широкого профиля-288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
организация и проведение учебно-методических мероприятий (семинаров, тренингов, курсов и т.д.) На базе предприятия - 144 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
организация и проведение учебно-методических мероприятий (семинаров, тренингов, курсов и т.д.) На базе предприятия - 216 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
организация и проведение учебно-методических мероприятий (семинаров, тренингов, курсов и т.д.) На базе предприятия - 288 академических часа
Академический час/40 минут
2 МРП
Применчание: МРП – Месячный расчетный показатель.