Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы "Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" № 382 қаулысын жою туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 339 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы "Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" № 382 қаулысы жойылсын.
2. "Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. Исатаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев

Об отмене постановления акимата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 382 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 6 ноября 2024 года № 339
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 382 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Алматинской области".
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Р. Исатаева.
Аким области М. Султангазиев