Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13-61 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 567 мың теңге:
салықтық түсiмдер 13 636 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 34 931 мың теңге;
2) шығындар 48 624мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 57 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 57 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 01.11.2024 № 24-121 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетітиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 49 057 мың теңге:
салықтық түсiмдер 18 812 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 30 245 мың теңге;
2) шығындар 49 633 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 576 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 576 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-129 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 января 2024 года № 13-61.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 48 567 тысяч тенге:
налоговые поступления 13 636 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 931 тысячи тенге;
2) затраты 48 624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 57 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 01.11.2024 № 24-121 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 49 057 тысяч тенге:
налоговые поступления 18 812 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 245 тысячи тенге;
2) затраты 49 633 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 576 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 576 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 576 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 26-129 (вводится в действие с 01.01.2024).

3. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 69 680 мың теңге:
салықтық түсiмдер 28 521 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 41 159 мың теңге;
2) шығындар 73 321 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 641 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 641 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 641 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-129 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 61 485 мың теңге:
салықтық түсiмдер 28 972 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 32 513 мың теңге;
2) шығындар 64 493 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
3 008 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 008 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-129 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 49 094 мың теңге:
салықтық түсiмдер 13 276 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 35 818 мың теңге;
2) шығындар 51 080 мың теңге;

3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 69 680 тысяч тенге:
налоговые поступления 28 521 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 159 тысячи тенге;
2) затраты 73 321 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 641 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета3 641 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 641 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области 13.12.2024 № 26-129 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 61 485 тысяч тенге:
налоговые поступления 28 972 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 513 тысячи тенге;
2) затраты 64 493 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 008 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 008 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 008 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 26-129 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 49 094 тысяч тенге:
налоговые поступления 13 276 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 818 тысяч тенге;
2) затраты 51 080 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 22 507 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-129 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировқа жүктелсін.
3. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Амиргалиев

используемые остатки бюджетных средств 22 507 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № 26-129 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев