Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 17-85 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192379 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 424 337 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 534 182 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 185 178 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 369 100 мың теңге;
трансферттер түсiмі 11 335 877 мың теңге; оның ішінде:
2) шығындар 22 135 599 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 259 376 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 378 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 119 054 мың теңге;
4) қаржы активтерi мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 970 638мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 12-54 "О бюджете Жамбылского района 2024-2026 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 18 апреля 2024 года № 17-85
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 12-54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192379) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 21 424 337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 534 182 тысяч тенге;
неналоговые поступления 185 178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 369 100тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 335 877 тысяч тенге;
2) затраты 22 135 599 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 259 376 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 378 430тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 119 054 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 970 638 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 970 638 мың теңге":
қарыздар түсімі 2 056 463 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 401 872 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 316 047 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың төрағасы М.Амиргалиев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 970 638 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 056 463 тысяч тенге;
погашение займов 1 401 872 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 316 047 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024года.
Председатель Жамбылского района маслихата М.Амиргалиев

Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 12-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 17-85 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы 12-54 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер
21 424 337
1
Салықтық түсімдер

Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 18 апреля 2024 года № 17-85 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 12-54 "О бюджете Жамбылского района 2024-2026 годы"
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 12-54
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы
21 424 337
1
Налоговые поступления