Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № VIII-21-109 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 120 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 79 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39 мың теңге.";
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 941 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 221 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 600 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 75 480 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 мың теңге.";
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2024 года № VIII-14-72 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 апреля 2024 года № VIII-21-109
Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы" № VIII-14-72 пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 79 450 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 120 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 79 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 75 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 36 941 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 221 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 600 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 75 480 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер 62 873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 232 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 546 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 8 566 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 62 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 27 мың теңге.";
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 89 950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 1 120 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферт тер 1 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 89 971 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 мың теңге.";
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 250 182 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 250 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 0 теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 250 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 мың теңге.";
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Бөлек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1)доходы 62 873 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 641 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 232 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 546 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 8 566 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 62 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 27 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 89 950 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 1 120 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 89 971 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 250 182 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 250 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 0 тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 250 184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Болекского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2) шығындар 1 006 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 64, 67, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 1 006 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 64, 67, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 26 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "23" сәуірдегі № VIII-21-109 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "23" апреля 2024 года № VIII-21-109
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Аватского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "23" сәуірдегі № VIII-21-109 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "23" апреля 2024 года № VIII-21-109
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Асинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы