Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 шілдедегі № VIII-26-126 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 94 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 89 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 208 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 125 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 30 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 30 525 мың теңге.";
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 94 367 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 537 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 513 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 24 мың теңге;
2) шығындар 115 254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 887 мың теңге.";
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2024 года № VIII-14-72 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25 июля 2024 года № VIII-26-126
1. Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы" № VIII-14-72 пункты 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 94 570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 89 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 208 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 125 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 30 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 30 525 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 94367 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 537 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 513 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 24 тысячи тенге;
2) затраты 115 254 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 887 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 38 578 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 38 578 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 16, 19, 25, 34, 37, 40, 49, 55, 64, 70, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 38 578 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 38 578 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 10, 13, 16, 19, 25, 34, 37, 40, 49, 55, 64, 70, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "25" шілдедегі № VIII-26-126 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "25" июля 2024 года № VIII-26-126
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Аватского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "25" шілдедегі № VIII-26-126 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 10-қосымша
2024 жылға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "25" июля 2024 года № VIII-26-126
Приложение 10 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет сельского округа Байдибек бия на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы