Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Іле ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18-49 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 23-82 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-1 тармағына және Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы №33-110 шешімімен бекітілген аудандық мәслихат Регламентінің 29 тармағына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-49 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191730 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 18-49 "О бюджете Илийского района на 2024-2026 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 18 апреля 2024 года № 23-82
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Регламентом Илийского районного маслихата, утвержденного решением №33-110 от 17 января 2023 года, Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2024 – 2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 18-49 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под под № 191730) следующие изменения:

1. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы және 4- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 303 584 мың теңге сомасында бекітілсін.
2. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының төрағасы М. Карибаев
Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 cәуіріндегі № 23-82 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

1. Приложение 1 и пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 303 584 тысячи тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель Илийского районного маслихата М. Карибаев
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 18 апреля 2024 года № 23-82
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

119 990
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 833
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
430 858
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 722
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
300 969
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 226 978
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
180 650
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
172 650
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 717
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 231
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 396
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
8 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 723 722
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 400 912
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
866 000
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
866 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 493 210
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2 493 210
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41 702
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
41 702
2
Коммуналдық шаруашылық
3 014 460
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 014 460
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
431 761
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

119 990
006
Оказание жилищной помощи
10 833
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
430 858
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 722
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
300 969
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 226 978
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
180 650
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
172 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 717
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 231
021
Капитальные расходы государственного органа
500
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 396
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
8 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 723 722
1
Жилищное хозяйство
3 400 912
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
866 000
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
866 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 493 210
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 493 210
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
41 702
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
41 702
2
Коммунальное хозяйство
3 014 460
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 014 460
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
431 761
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах