Кеген аудандық мәслихатының "2023 жылғы 29 желтоқсанындағы Кеген ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы № 15-72 шешіміне" өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қазандағы № 26-116 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 15-72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192148 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
2024-2026 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 201 804 мың теңге ;
салықтық түсімдер 1 956 770 мың теңге
салықтық емес түсімдер 89 232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 16 907 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 138 873 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 8 384 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 426 079 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 487 099 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 020 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 608 732 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №15-72 "О бюджете Кегенского района на 2024-2026 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 28 октября 2024 года № 26-116
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 2023 года 29 декабря №15-72 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №192148) "О бюджете Кегенского района на 2024-2026 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 8 201 804 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 956 770 тыс. тенге;
неналоговые поступления 89 232 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 16 907 тыс. тенге;
поступления трансфертов 6 138 873 тыс. тенге, в том числе:
2) затраты 8 384 457 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 426 079 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 487 099 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 020 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 608 732 тыс. тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 608 732 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 487 099 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 020 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 182 653 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 608 732 тыс. тенге, в том числе:
поступление займов 487 099 тыс. тенге;
погашение займов 61 020 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 182 653 тыс. тенге.
2. Приложение 1 указанного решения написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель маслихата А. Нұғман