Кеген аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсанындағы "Кеген ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-72 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-123 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 15-72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192148 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 056 653 мың теңге ;
салықтық түсімдер 2 005 130 мың теңге
салықтық емес түсімдер 42 882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 17 707 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 990 934 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 8 239 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 450 322 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 511 342 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 020 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 632 975 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 15-72 "О бюджете Кегенского района на 2024-2026 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2024 года № 28-123
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 2023 года 29 декабря № 15-72 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №192148) "О бюджете Кегенского района на 2024-2026 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 8 056 653 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 005 130 тыс. тенге;
неналоговые поступления 42 882 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 17 707 тыс. тенге;
поступления трансфертов 5 990 934 тыс. тенге, в том числе:
2) затраты 8 239 306 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 450 322 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 511 342 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 020 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 632 975 тыс. тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 632 975 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 511 342 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 020 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 182 653 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман
Кеген ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-123 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 632 975 тыс. тенге, в том числе:
поступление займов 511 342 тыс. тенге;
погашение займов 61 020 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 182 653 тыс. тенге".
2. Приложение 1 указанного решения написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата А. Нұғман
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 13 декабря 2024 года № 28-123