Алматы облысы Алатау қаласының Қоғамдық кеңес құрамын бекіту туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 тамыздағы № 7-21 шешімі
Алатау қаласының Қоғамдық кеңесі туралы ережесі "Қоғамдық кеңестер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының Ақпараттық және Қоғамдық даму министрінің бұйрығымен "Қоғамдық кеңес туралы Үлгілік ережені бекіту туралы" сәйкес, Алатау қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облысы Алатау қаласының Қоғамдық кеңес құрамын осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылғы "23" тамыздағы шешіміне қосымша
Алатау қаласының Қоғамдық кеңес құрамы Алатау қаласының Қоғамдық кеңес құрамы
Аты –жөні
Азаматтар, мемлекеттік органдар мен коммерциялық емес ұйымдардан өкілдер
1
Арынбекова Әйгерім Сержанқызы
"Алатау қаласы әкімінің аппараты"
Мемлекеттік мекеме
2
Дүйсебаева
Кұралай Жұмақанқызы
"Алатау қаласы әкімінің аппараты"
Мемлекеттік мекеме
3
Несипбаева
Гулбану Сейткеновна
"Алатау қаласы әкімінің аппараты"
Мемлекеттік мекеме
4
Азимбаева
Бакытгул Бязбаевна
Өзін өзі ұсыну
5
Арсмазы
Патима Режетовна
"Мир" ауыл әйелдерінің қоғамдық бірлестігі
6.
Есенбаева
Калдыкыз Есенкуловна
Өзін өзі ұсыну
7.
Жолдыбаева
Гульназия Омаргалиевна
Өзін өзі ұсыну
8.
Мусаев
Маден Токтарбаевич
Өзін өзі ұсыну
9.
Мамедов
Ахмет Шаевич
Өзін өзі ұсыну
10.
Нургисаева
Светлана Урикбаевна
Өзін өзі ұсыну
11.
Ниязалиев
Айдар Нурахметович
Өзін өзі ұсыну
12.
Панжазов
Сабит Жұмашұлы
Өзін өзі ұсыну
13.
Толегенов
Дулат Толегенович
Өзін өзі ұсыну
14.
Флоринская
Марина Викторовна
Өзін өзі ұсыну
15
Сейтбекова
Жанар Узакбаевна
Өзін өзі ұсыну

Об утверждении состава Общественного совета города Алатау Алматинской области
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 23 августа 2024 года № 7-21
В соответствии с пунктом 6 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об общественных советах", Приказа Министра информации и общественного развития Республики Казахстан "Об утверждении Типового положения об Общественном совете", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Утвердить состав Общественного совета города Алатау, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау от "23" августа 2024 года № 7-21
Состав Общественного совета города Алатау
ФИО
Граждане, представители государственных органов и некоммерческих организаций
1
Арынбекова Әйгерім Сержанқызы
Государственное учреждение "Аппарат акима города Алатау"
2.
Дүйсебаева
Кұралай Жұмақанқызы
Государственное учреждение "Аппарат акима города Алатау"
3.
Несипбаева
Гулбану Сейткеновна
Государственное учреждение "Аппарат акима города Алатау"
4.
Азимбаева
Бакытгул Бязбаевна
Самовыдвижение
5.
Арсмазы
Патима Режетовна
Общественное объединение женщин села "Мир"
6.
Есенбаева
Калдыкыз Есенкуловна
Самовыдвижение
7.
Жолдыбаева
Гульназия Омаргалиевна
Самовыдвижение
8.
Мусаев
Маден Токтарбаевич
Самовыдвижение
9.
Мамедов
Ахмет Шаевич
Самовыдвижение
10.
Нургисаева
Светлана Урикбаевна
Самовыдвижение
11.
Ниязалиев
Айдар Нурахметович
Самовыдвижение
12.
Панжазов
Сабит Жұмашұлы
Самовыдвижение
13.
Толегенов
Дулат Толегенович
Самовыдвижение
14.
Флоринская
Марина Викторовна
Самовыдвижение
15
Сейтбекова
Жанар Узакбаевна
Самовыдвижение