Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 19 шілдесіндегі № 6-14 "Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-39 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 19 шілдедегі № 6-14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 2 221 540 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 213 197 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 39 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 5000 мың теңге;
трансферттер түсiмі 2 003 304 мың теңге;
2) шығындар 2 372 980 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 мың теңге,
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Алатау от 19 июля 2024 года № 6-14 "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 20 декабря 2024 года № 13-39
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы" от 19 июля 2024 года № 6-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алатау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 2 221 540 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 213 197 тысяча тенге;
неналоговые поступления 39 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 2 003 304 тысяч тенге;
2) затраты 2 372 980 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 151 440 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 151 440 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 151 440 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 23 820 мың теңге сомада бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 151 440 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 151 440 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 151 440 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции
согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме – 23 820 тысяч тенге.

3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-39 шешіміне қосымша
"Алатау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 шілдесіндегі № 6-14 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер
2 221 540
1
Салықтық түсімдер

3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Алатау Р.Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау от 20 декабря 2024 года № 13-39
Приложение 1 к решению маслихата города Алатау от 19 июля 2024 года № 6-14 "О бюджете города Алатау на 2024-2026 годы"
Городской бюджет на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
2 221 540
1
Налоговые поступления