Алатау қаласының жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемақылар белгілеу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-40 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 1-тармағына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 Қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ "Жаңа Алатау қаласында жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына ауылдық қосымша ақыларды тарату жөніндегі" ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрінің төрағалығымен өткен ведомствоаралық комиссияның 2024 жылғы 30 қазандағы Хаттамалық кеңесінің 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алатау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 жылғы 1 қаңтардан 31 желтоқсанға дейін жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Алатау қаласы әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына лауазымдық айлық ақыларына ынталандыру үстемақылары белгіленсін.
2. Осы үстемақылар Алатау қаласының белсенді дамыту кезеңінде кадр әлеуетін қолдау үшін көзделген уақытша шара болып табылатыны айқындалсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам специалистам организаций социального обеспечения, культуры и спорта города Алатау финансируемых из местного бюджета
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 20 декабря 2024 года № 13-40
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии c подпунктом 3) пункта 5 Постановления Правительства РК от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", а также в соответствии с подпунктом 1) пункта 2 Протокольного совещания межведомственной комиссии под председательством первого вице – министра труда и социальной защиты населения РК "По распространению сельских доплат специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в новом городе Алатау" от 30 октября 2024 года, маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам специалистам организаций социального обеспечения, культуры и спорта города Алатау финансируемых из местного бюджета с 1 января по 31 декабря 2025 года.
2. Определить, что данные надбавки являются временной мерой, предусмотренной для поддержки кадрового потенциала в период активного развития нового города Алатау.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова