"Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 ақпандағы № 318 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 160 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 ақпандағы № 318 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеге мынадай толықтырулар енгізілсін:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 27-1) және 27-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"27-1) Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасының кодексінің 298-бабында (әлеуметтік инфрақұрылым объектілері бөлігінде) көзделген әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар туралы iстердi қарау және әкімшілік жаза қолдану;
27-2) Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасының кодексінің 305-бабында (коммуналдық-тұрмыстық тұтынушылардың газбен жабдықтау жүйелері объектілерінің күзет аймақтары бөлігінде) көзделген әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар туралы iстердi қарау және әкімшілік жаза қолдану;";
19-тармақ мынадай мазмұндағы 15-1) тармақшамен толықтырылсын:
"15-1) Басқарма қарамағындағы мекеменің басшысын тағайындайды және лауазымынан босатады;";
мынадай редакциядағы 25-тармақпен толықтырылсын.
"25. Басқарманың қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Шымкент қалалық газ техникалық қызметі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".".
2. "Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберсін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырсын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в постановление акимата города Шымкент № 318 от 22 февраля 2022 года "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 5 февраля 2024 года № 160
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 22 февраля 2022 года № 318 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент" следующие дополнения:
внести в положение о государственном учреждении "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент", утвержденное указанным постановлением, следующие дополнения:
пункт 15 дополнить подпунктами 27-1) и 27-2) следующего содержания:
"27-1) рассмотрение дела об административных правонарушениях и наложение административных взысканий об административных правонарушениях, предусмотренных статьей 298 (в части объектов социальной инфраструктуры) Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях;
27-2) рассмотрение дел об административных правонарушениях и наложение административных взысканий об административных правонарушениях, предусмотренных статьей 305 (в части охранных зон объектов систем газоснабжения бытовых и коммунально-бытовых потребителей) Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях;";
пункт 19 дополнить подпунктом 15-1) следующего содержания:
"15-1) назначает на должность и освобождает от должности руководителя учреждения, находящегося в ведении управления;";
дополнить пунктом 25 следующего содержания:
"25. Перечень организаций, находящихся в ведении Управления:
коммунальное государственное учреждение "Газотехническая служба города Шымкент" управления контроля и качества городской среды города Шымкент.".
2. Государственному учреждению "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуы "Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін уақытша атқарушы М. Абдинуровқа жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Н. Ергешбекке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2024 жылғы
"____"___________ № ____ қаулысына
қосымша
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2022 жылғы
22 ақпандағы № 318
қаулысымен бекітілген
"Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесіне енгізілген толықтырулардың мәтіні
"Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 ақпандағы № 318 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеге мынадай толықтырулар енгізілсін:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 27-1) және 27-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"27-1) Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасының кодексінің 298-бабында (әлеуметтік инфрақұрылым объектілері бөлігінде) көзделген әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар туралы iстердi қарау және әкімшілік жаза қолдану;
27-2) Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасының кодексінің 305-бабында (коммуналдық-тұрмыстық тұтынушылардың газбен жабдықтау жүйелері объектілерінің күзет аймақтары бөлігінде) көзделген әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар туралы iстердi қарау және әкімшілік жаза қолдану;";
19-тармақ мынадай мазмұндағы 15-1) тармақшамен толықтырылсын:
"15-1) Басқарма қарамағындағы мекеменің басшысын тағайындайды және лауазымынан босатады;";
мынадай редакциядағы 25-тармақпен толықтырылсын.
"25. Басқарманың қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
Шымкент қаласының қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Шымкент қалалық газ техникалық қызметі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".".

3. Исполнение настоящего постановления возложить временно исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент" М. Абдинурова.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Н. Ергешбек.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент от
"____"__________________
2024 года №_______
Утверждено
постановлением акимата
города Шымкент от 22 февраля
2022 года № 318
Текст дополнений, внесенных в Положение государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент"
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 22 февраля 2022 года № 318 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент" следующие дополнения:
внести в положение о государственном учреждении "Управление контроля и качества городской среды города Шымкент", утвержденное указанным постановлением, следующие дополнения:
пункт 15 дополнить подпунктами 27-1) и 27-2) следующего содержания:
"27-1) рассмотрение дела об административных правонарушениях и наложение административных взысканий об административных правонарушениях, предусмотренных статьей 298 (в части объектов социальной инфраструктуры) Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях;
27-2) рассмотрение дел об административных правонарушениях и наложение административных взысканий об административных правонарушениях, предусмотренных статьей 305 (в части охранных зон объектов систем газоснабжения бытовых и коммунально-бытовых потребителей) Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях;";
пункт 19 дополнить подпунктом 15-1) следующего содержания:
"15-1) назначает на должность и освобождает от должности руководителя учреждения, находящегося в ведении управления;";
дополнить пунктом 25 следующего содержания:
"25. Перечень организаций, находящихся в ведении Управления:
коммунальное государственное учреждение "Газотехническая служба города Шымкент" управления контроля и качества городской среды города Шымкент.".