Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 231 қаулысы. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 1992 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 30.04.2024 № 1992 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 05-03/88-И ұсынысы негізінде Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Абай ауданының Асар-2 мөлтек ауданы Бойтұмар көшесі аумағында иттен құтыру ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы басшысының міндетін атқарушы Т. Мекамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы А. Кәрімов

Об установлении ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 14 февраля 2024 года № 231. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30 апреля 2024 года № 1992
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30.04.2024 № 1992 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 9 февраля 2024 года № 05-03/88-И акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улицы Бойтумар микрорайона Асар-2 Абайского района города Шымкент в связи с возникновением болезни бешенство собаки.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя управления сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Т. Мекамбаева.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима города Шымкент А. Каримов