"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына - Жобаларды басқару дирекциясына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 2 мамырдағы № 2048 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына - Жобаларды басқару дирекциясына төменде көрсетілген:
1) Шымкент қаласы, Абай ауданында орналасқан талшықты-оптикалық желілерді тарту үшін алаңы 0,0835 га;
2) Шымкент қаласы, Қаратау ауданында орналасқан талшықты-оптикалық желілерді тарту үшін алаңы 0,0728 га;
3) Шымкент қаласы, Абай ауданында орналасқан талшықты-оптикалық желілерді тарту үшін алаңы 0,0302 га;
4) Шымкент қаласы, Абай ауданында орналасқан талшықты-оптикалық желілерді тарту үшін алаңы 0,0233 га;
5) Шымкент қаласы, Абай ауданында орналасқан талшықты-оптикалық желілерді тарту үшін алаңы 0,0590 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2034 жылдың 31 наурызына дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком"
Постановление акимата города Шымкент от 2 мая 2024 года № 2048
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 31 марта 2034 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, Абайский район, площадью 0,0835 га для устройства волоконно-оптической кабели;
2) город Шымкент, Каратауский район, площадью 0,0728 га для устройства волоконно-оптической кабели;
3) город Шымкент, Абайский район, площадью 0,0302 га для устройства волоконно-оптической кабели;
4) город Шымкент, Абайский район, площадью 0,0233 га для устройства волоконно-оптической кабели;
5) город Шымкент, Абайский район, площадью 0,0590 га для устройства волоконно-оптической кабели.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.