"Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 шілдедегі № 3685 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Қаратау ауданында орналасқан булы газ қондырғысына қажетті 220 кВ электр желісін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 20,0859 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 05 шілдесіне дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Кәрімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан"
Постановление акимата города Шымкент от 15 июля 2024 года № 3685
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 05 июля 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан", на земельный участок, расположенный по адресу город Шымкент, Каратауский район, площадью 20,0859 га для прокладки и эксплуатации электрической сети мощностью 220 кВ необходимой для парогазовой установки, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент А.Каримова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков