Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 шілдедегі № 3707 қаулысы
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 9 шілдедегі № 05-03/413-И және № 05-03/414-И ұсыныстары негізінде Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шектеу іс-шаралары:
1) Шымкент қаласы Абай ауданы Қайнарбұлақ саяжайы Т. Құрасбек көшесі № 3 үйдің мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Т.Құрасбек көшесінің бойына;
2) Шымкент қаласы Абай ауданы Тельман бөлімшесі Бабыр көшесі № 106А үйдің ұсақ малынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Бабыр көшесінің бойына белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқарма басшысының міндетін атқарушы Т. Мекамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 15 июля 2024 года № 3707
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представлений главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 9 июля 2024 года № 05-03/413-И и № 05-03/414-И акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия:
1) вдоль улицы Т. Курасбека в связи с выявлением заболевания бруцеллез крупного рогатога скота на территории дома № 3 ул. Т. Курасбека дачи Кайнарбулак Абайского района города Шымкент;
2) вдоль улицы Бабыра в связи с выявлением заболевания бруцеллез у мелкого рогатого скота на территории дома № 106 А ул. Бабыра Тельманского отделения Абайского района города Шымкент.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя управления сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Т. Мекамбаева.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков