"Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 1211 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 4106 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 1211 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереженің 25-тармағы мынадай мазмұндағы 22) тармақшамен толықтырылсын:
"22) Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент концерт" концерттік ұйымы" (филармония) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.";
Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының қарамағындағы ұйымдары осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес қайта аталсын;
Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының қарамағындағы ұйымдардың жарғылары осы қаулыға 2 – 23-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкiмiнің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы А. Кәрімов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 14 наурыздағы
№ 1211 қаулысымен бекітілген
"Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесіне енгізілген толықтыру мәтіні
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереженің 25-тармағы мынадай мазмұндағы 22) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Шымкент № 1211 от 14 марта 2024 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 2 августа 2024 года № 4106
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент № 1211 от 14 марта 2024 года "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент" следующие изменения и дополнение:
пункт 25 Положения о государственном учреждении "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент", утвержденного указанным постановлением, дополнить подпунктом 22) следующего содержания:
"22) государственное коммунальное казенное предприятие "Концертная организация "Шымкент концерт" (филармония) управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.";
переименовать организации, находящиеся в ведении Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
утвердить в новой редакции уставы организации, находящиеся в ведении Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент согласно приложениям 2 – 23 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательсва и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановлениия.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима города Шымкент А. Каримов
Утверждено
постановлением акимата
города Шымкент
от 14 марта 2024 года № 1211
Текст дополнения внесенные в положение о государственном учреждении "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент"
пункт 25 Положения о государственном учреждении "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент", утвержденного указанным постановлением, дополнить подпунктом 22) следующего содержания:

"22) Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент концерт" концерттік ұйымы" (филармония) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.".

"22) государственное коммунальное казенное предприятие "Концертная организация "Шымкент концерт" (филармония) управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.".