Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қыркүйектегі № 4709 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 05-03/565-И және № 05-03/566-И ұсыныстары негізінде Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шектеуді іс-шаралары ауыл шаруашылығы жануарларынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты:
1) Шымкент қаласы Абай ауданы Қайнарбұлақ саяжайы Т. Құрасбек көшесінің бойынан;
2) Шымкент қаласы Абай ауданы Тельман бөлімшесі Бабыр көшесінің бойынан тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 шілдесіндегі № 3707 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы басшысының міндетін атқарушы Т. Мекамбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Кәрімовке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

О снятии ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 9 сентября 2024 года № 4709
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 3) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представлений территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 03 сентября 2024 года № 05-03/565-И и № 05-03/566-И акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза у сельскохозяйственных животных:
1) на территории ул. Т. Курасбека дачи Кайнарбулак Абайского района города Шымкент;
2) на территории ул. Бабыра Тельманского отделения Абайского района города Шымкент.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 15 июля 2024 года № 3707 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя управления сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Т. Мекамбаева.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Каримова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков