"ST-SERVICE KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 4742 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ST-SERVICE KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген:
1) Шымкент қаласы, Ақжайық шағын ауданында орналасқан инженерлік желілерді орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0857 га;
2) Шымкент қаласы, Ақжайық шағын ауданында орналасқан инженерлік желілерді орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0516 га;
3) Шымкент қаласы, Ақжайық шағын ауданында орналасқан инженерлік желілерді орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0751 га;
4) Шымкент қаласы, Ақжайық шағын ауданында орналасқан инженерлік желілерді орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0548 га;
5) Шымкент қаласы, Ақжайық шағын ауданында орналасқан инженерлік желілерді орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0105 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 27 тамызына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "ST-SERVICE KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2024-2025 жылдарға арналған сервитут құны 5896 (бес мың сегіз жүз тоқсан алты), 3550 (үш мың бес жүз елу), 5167 (бес мың бір жүз алпыс жеті), 3763 ( үш мың жеті жүз алпыс үш) және 722 (жеті жүз жиырма екі) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
3. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "ST-SERVICE KZ"
Постановление акимата города Шымкент от 12 сентября 2024 года № 4742
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 27 августа 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "ST-SERVICE KZ", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, микрорайон Акжайык, площадью 0,0857 гектара для монтажа и эксплуатации инженерных сетей;
2) город Шымкент, микрорайон Акжайык, общей площадью 0,0516 гектара для монтажа и эксплуатации инженерных сетей;
3) город Шымкент, микрорайон Акжайык, общей площадью 0,0751 гектара для монтажа и эксплуатации инженерных сетей;
4) город Шымкент, микрорайон Акжайык, общей площадью 0,0548 гектара для монтажа и эксплуатации инженерных сетей;
5) город Шымкент, микрорайон Акжайык, общей площадью 0,0105 гектара для монтажа и эксплуатации инженерных сетей.
2. Товарищество с ограниченной ответственностью "ST-SERVICE KZ" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 5896 (пять тысяч восемьсот девяносто шесть), 3550 (три тысячи пятьсот пятьдесят), 5167 (пять тысяч сто шестьдесят семь), 3763 (три тысячи семьсот шестьдесят три) и 722 (семьсот двадцать два) тенге за 2024-2025 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент К. Асылова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Сыздыкбеков