"SG NS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6792 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SG NS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген:
1) Шымкент қаласы, Қ.Төлеметов көшесі, № 64/1, № 64/6 мекенжайында орналасқан жылыту құбыр жүйесін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0549 га;
2) Шымкент қаласы, Қ.Төлеметов көшесі, № 64/1, № 64/6 мекенжайында орналасқан электр жүйесін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,2807 га;
3) Шымкент қаласы, Қ.Төлеметов көшесі, № 64/1, № 64/6 мекенжайында орналасқан жылыту құбыр жүйесін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,0721 га;
4) Шымкент қаласы, Қ.Төлеметов көшесі, № 64/1, № 64/6 мекенжайында орналасқан су жеткізу жүйесін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,2311 га;
5) Шымкент қаласы, Қ.Төлеметов көшесі, № 64/1, № 64/6 мекенжайында орналасқан кәріз жүйесін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,2370 га;
6) Шымкент қаласы, Қ.Төлеметов көшесі, № 64/1, № 64/6 мекенжайында орналасқан газ құбыры жүйесін орнату мен пайдалану үшін жалпы алаңы 0,6955 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 17 желтоқсанына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "SG NS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2024-2025 жылдарға арналған сервитут құны 3777 (үш мың жеті жүз жетпіс жеті), 19284 (он тоғыз мың екі жүз сексен төрт), 4953 (төрт мың тоғыз жүз елу үш), 15900 (он бес мың тоғыз жүз), 16306 (он алты мың үш жүз алты) және 47850 (қырық жеті мың сегіз жүз елу) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
3. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "SG NS"
Постановление акимата города Шымкент от 26 декабря 2024 года № 6792
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 17 декабря 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "SG NS", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, улица К.Толеметова, № 64/1, № 64/6 общей площадью 0,0549 гектара для монтажа и эксплуатации системы труб отопления;
2) город Шымкент, улица К.Толеметова, № 64/1, № 64/6 общей площадью 0,2807 гектара для монтажа и эксплуатации электросистемы;
3) город Шымкент, улица К.Толеметова, № 64/1, № 64/6 общей площадью 0,0721 гектара для монтажа и эксплуатации системы труб отопления;
4) город Шымкент, улица К.Толеметова, № 64/1, № 64/6 общей площадью 0,2311 гектара для монтажа и эксплуатации системы водоснабжения;
5) город Шымкент, улица К.Толеметова, № 64/1, № 64/6 общей площадью 0,2370 гектара для монтажа и эксплуатации канализации;
6) город Шымкент, улица К.Толеметова, № 64/1, № 64/6 общей площадью 0,6955 гектара для монтажа и эксплуатации системы газопроводов.
2. Товарищество с ограниченной ответственностью "SG NS" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 3777 (три тысячи семьсот семьдесят семь), 19284 (девятнадцать тысяч двести восемьдесят четыре), 4953 (четыре тысячи девятьсот пятьдесят три), 15900 (пятнадцать тысяч девятьсот), 16306 (шестнадцать тысяч триста шесть) и 47850 (сорок семь тысяч восемьсот пятьдесят) тенге за 2024-2025 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент К. Асылова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Сыздыкбеков