Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 17/104-VIII "Ауылдық округтер мен кенттердің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 26/144-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 25 маусымдағы № 27/148-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 25.06.2024 № 27/148-VIII шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1,111 баптарына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "1. Абыралы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 002,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 624,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 002,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге"
2. Қалалық бюджеттен 2024 жылға берілетін субвенция көлемі 40 477,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
2. "1. Айнабұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 2 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 632,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 242,1 мың теңге;
2) шығындар – 50 632,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге"
2. Қалалық бюджеттен 2024 жылға берілетін субвенция көлемі 37 649,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. "1.Ақбұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 26 декабря 2023 года № 17/104-VIII "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Семей области Абай от 18 июня 2024 года № 26/144-VIII. Отменено решением маслихата города Семей области Абай от 25 июня 2024 года № 27/148-VIII
Сноска. Отменено решением маслихата города Семей области Абай от 25.06.2024 № 27/148-VIII (вводится в действие с момента подписания).
В соответствии со статьями 109-1, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. "1. Утвердить бюджет Абралинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 64 002,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 378,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 624,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 002,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге"
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2024 год в сумме 40 477,0 тысяч тенге.
2. "1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 2 в следующих объемах:
1) доходы 50 632,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1390,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 242,1 тысяч тенге;
2) затраты – 50 632,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге"
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2024 год в сумме 37 649,0 тысяч тенге.
3. "1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 3 в следующих объемах: