Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/81-VIII "Курчатов қаласының 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 17/106-VIII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы 14/81-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 745 265,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 931 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 691,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 786 088,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 068 344,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -94 864,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 864,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -228 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 215,1 мың теңге:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 30 апреля 2024 года № 17/106-VIII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 745 265,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 931 086,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 691,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 786 088,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 068 344,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -94 864,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 864,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -228 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 215,1 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 864,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 323 079,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 741 126,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 864,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 323 079,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в городском бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 741 126,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

23 250,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13 589,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
119 306,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
72 371,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 733,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 288,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 935,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 779,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 698,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 458,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
12 000,0
1
Отын және энергетика
12 000,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
12 000,0
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 939,8
1
Ауыл шаруашылығы
33 484,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
33 484,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
33 484,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
42 455,8
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
42 455,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 105,8
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350,0
12
Көлiк және коммуникация
88 993,0
1
Автомобиль көлiгi
84 205,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
84 205,0
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
84 205,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4 788,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі

23 250,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 589,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
119 306,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
72 371,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
38 733,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 288,0
006
Капитальные расходы государственного органа
350,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 935,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
28 779,0
014
Капитальные расходы государственного органа
2 698,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 458,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
12 000,0
1
Топливо и энергетика
12 000,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 000,0
019
Развитие теплоэнергетической системы
12 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 939,8
1
Сельское хозяйство
33 484,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
33 484,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
33 484,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42 455,8
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
42 455,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
41 105,8
017
Капитальные расходы государственного органа
1 350,0
12
Транспорт и коммуникации
88 993,0
1
Автомобильный транспорт
84 205,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
84 205,0
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
84 205,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 788,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)