Курчатов қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 17/107-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 – бабы 3 – тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағы 15) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы Г. Хусайнова
Курчатов қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 30 сәуірдегі
№ 17/107-VIII шешіміне
қосымша
Курчатов қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есеп айырысу бірлігі
Тариф теңгемен
Бір тұрғынға арналған айлық тариф
1 адамға/айына
331 теңге
ҚТҚ бірлігі үшін жылдық тариф
1 м3
1657 теңге

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Курчатов
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 30 апреля 2024 года № 17/107-VIII.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Курчатов согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата Г. Хусайнова
Приложение к решению
Курчатовского городского
маслихата
от 30 апреля 2024 года
№ 17/107-VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Курчатов
Наименование
Расчетная единица
Тариф в тенге
Месячный тариф на одного жителя
1 человек/ в месяц
331 тенге
Годовой тариф за единицу ТБО
1 м3
1657 тенге