2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/10-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсуат ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 378,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 377,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 176,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 225,0 мың теңге;
2) шығындар – 84 378,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

О бюджете Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 30 декабря 2024 года № 25/10-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Ақсуат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 378,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 377,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 176,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 225,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84 378,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

2. 2025 жылға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 52 636,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 23 211,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған Ақсуат ауданы Ырғызбай ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 378,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

2. Учесть, что в бюджете Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 52 636,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 23 211,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Ыргызбайского сельского округа района Ақсуат на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 378,0 тысяч тенге.